Aktualnie online: 214 osoby 

Jesteś w:

Home Książki "Biała jak mleko czerwona jak krew" - Współczesne Love Story

Piątek, 18 maja 2012


"Biała jak mleko czerwona jak krew" - Współczesne Love Story

Rozrywka - Książki
Wpisany przez Administrator 27.10.11 Email   

Ale miłość to coś innego. Miłość nie daje spokoju. Miłość jest bezsenna. Miłość obdarza siłą. Miłość jest szybka. Miłość jest jutrem. Miłość to tsunami. Miłość jest czerwona jak krew.

Biała jak mleko czerwona jak krewLeo jest młody, odważny, trochę bezczelny. I co ważne: świeżo zakochany, tą pierwszą, romantyczną, czerwoną jak krew miłością. Czerwień to zresztą jego ulubiony kolor, w przeciwieństwie do bieli, która kojarzy mu się ze smutkiem, pustką, samotnością. Leo postrzega świat poprzez kolory, także emocje i ludzi utożsamia z konkretnymi barwami.


Czerwień to huragan, marzenia, pasja i… Beatrice - śliczna, ognistoruda dziewczyna, w której Leo potajemnie się kocha. Przyjaźń natomiast jest błękitna. Jak niebo, jak woda i … jak Sylwia, najbliższa, najlepiej znana, rozumiejąca wszystko bez słów. Barwy się przenikają, łączą, powodują lekki zawrót głowy... A Leo zrobi wszystko, żeby zrozumieć, czym jest prawdziwa miłość.

Autor
Alessandro D’Avenia
Sycylijczyk, odkrycie włoskiej literatury. Swój debiut książkowy Biała jak mleko, czerwona jak krew pisał nocami, w dzień oddając się z zapałem pracy nauczyciela. Jej pierwsza wersja krążyła między przyjaciółmi, którzy pomagali mu doszlifować tekst. Jeden z przyjaciół wysłał książkę do wydawnictwa Mondadori, gdzie została przyjęta z wielkim entuzjazmem.

Powieść Biała jak mleko, czerwona jak krew błyskawicznie stała się bestsellerem (ponad 170 tys. sprzedanych egzemplarzy), a czytelnicy obwołali ją współczesnym Love Story.

 SłabyŚwietnyOcena ogólna:  
Poprawiony: czwartek, 27 października 2011 14:59
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

* - oznacza wymagane pola

KONKURS dla aktywnych!

Zostań naszą recenzentką książek

Zostań naszą recenzentką książek!

Darmowe egzemplarze książek dla Ciebie!

Jeśli lubisz czytać i interesuje Cię co nowego w świecie książek zostań naszą recenzentką...współpraca »

Dla Kobiet

Patronat medialny Kobieta.info.pl

II edycja Rajdu Polski Kobiet

Do sportowej rywalizacji stanie kilkadziesiąt załóg, w składzie których znajdą się m.in. popularne aktorki, piosenkarki, celebrytki i sportowcy.
Sprawdź koniecznie!

Wasze historie


article thumbnailAktywny tryb życia – moja historia

Czterdziestka w mojej wyobraźni zawsze rysowała się jako linia, którą trze  ... 



article thumbnailMoja walka z nadwagą

Jak każda kobieta walczę całe życie z nadwagą, a teraz oczywiście jest to  ... 


Konkursy


article thumbnailKonkurs: Sekrety udanego związku

Podziel się z nami swoją receptą na udany związek. 3 a  ... 



article thumbnailKonkurs: Jak spędzić Dzień Matki?

Wspólny spacer? Wypad do teatru? A może przyjęcie niesp  ... 



article thumbnailKonkurs: Aktywny tryb życia – moja historia

Jeśli pokochałaś sport i czerpiesz radość z regularnej   ... 


reklama

Sponsorzy Kobieta.info.pl

DJ Like Box Right

Nasi eksperci

Zasoby ludzkie

ekspert1

Katarzyna Helena Kowalska

Doświadczony trener biznesu, konsultant, coach oraz mentor. Specjalizuje się w rekrutacji i efektywnej współpracy w zespole.

więcej o ekspercie

Pielęgnacja włosów

ekspert1

Agnieszka Obstawska

Stylista fryzur, specjalista trycholog. Współpracuje z Kliniką Handsome Men. Pogłębia swoje umiejętności poprzez szkolenia Goldwell.

więcej o ekspercie

Wizaż, stylizacja, savoir vivre

ekspert1

Karla Kraft

Wizażystka, Stylistka, Image Creator - specjalistka w zakresie kreowania wizerunku indywidualnego i biznesowego.

więcej o ekspercie

Zdrowie

ekspert1

Lek. med Jerzy Wróbel

Specjalista otolaryngolog - ukończył Wojskową Akademię Medyczną. Zajmuje się zagadnieniami chorób górnych dróg oddechowych od ponad 15 lat.

więcej o ekspercie

Klinika rzucania palenia

Anna Kabat

Anna Kabat

Ekspert w dziedzinie rzucania palenia. Terapeuta metody Allena Carra. Pomaga rzucić palenie osobom prywatnym, gwiazdom telewizji oraz pracownikom firm. Prowadzi klinikę rzucania palenia.

więcej o ekspercie

Wizaż, stylizacja, savoir vivre

ekspert1

Dorota Szcześniak-Kosiorek

Od kilku lat prowadzi szkolenia oraz doradza w zakresie: kompletowania garderoby, doboru kolorów i fasonów ubrań oraz kreowania wizerunku.

więcej o ekspercie

Zdrowe odżywianie

ekspert1

mgr Wojciech Gardocki

Absolwent Wydziału Technologii Żywności, Akademii Rolniczo - Technicznej w Olsztynie.Dyrektor ds. produkcji firmy Green Factory i marki Fit&Easy.

więcej o ekspercie

Magia

ekspert1

Wróżka Izabela

Tarocistka, runistka, numerolog, angelolog. Od kilku lat codziennie prognozuje i analizuje przyszłość za pośrednictwem mantycznych kart i narzędzi magicznych.

więcej o ekspercie

Newsletter

Newsletter kobieta.info.pl